Skip to main content

Plany do budúcnosti:
podniková predstava

Naším cieľom je udržať si prvoradú pozíciu v projektovaní  a výrobe nerezových polotovarov pre nádrže a cisterny preto budeme pokračovať v štúdiu a vytváraní vysoko kvalitných produktov, ktoré spájajú estetiku a funkčnosť, vďaka inovatívnym technológiám a remeselným zručnostiam .

V každej fáze výrobného procesu venujeme maximálnu pozornosť detailom, aby sme vždy zaistili požadavané  dodržanie kvalitatívnych štandardov naších produktov, podľa prianí naších zákazníov, a naďalej investujeme do  sofistikovanejších strojov a personalizovaných technických úprav, aby sme si udržali naše priekopnícke prvenstvo na trhu.

Naše hlavné inšpirácie

Novácia, výskum a kvalita sú princípy, ktoré nás od roku 2003, roku založenia INOX FONDI, naďalej inšpirujú na ceste rastu, umožňujú nám ostávať nadalej dôležitým referenčným bodom v národnej a medzinárodnej panoráme krajiny v sektore výroby vydutých dien, pologúľ, kužeľov a rúr výhradne z nehrdzavejúcej ocele. S rovnakými princípmi čelíme každý deň novým výzvam s deklarovaným zámerom uspokojovať rastúce potreby našich partnerov v nových aplikačných sektoroch a v neustále sa vyvíjajúcich trhových scenároch.

Naše nerezové hodnoty

Exkluzívna výroba z nehrdzavejúcej ocele, bez kontaminácie železom

Naša exkluzívna výroba z nehrdzavejúcej ocele zaručuje zákazníkovi maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť bez akéhokoľvek rizika kontaminácie železom.

Veľké zásoby certifikovanej nehrdzavejúcej ocele, vyrobené v Európe

Vďaka starostlivému obstarávaniu dokážeme zaručiť vysokú kvalitu surovín a rýchle dodacie termíny

Neštandardná kvantitatívna a rozmerová flexibilita

Vyrábane produkty na mieru,podľa neštandardných rozmerových požiadaviek a dodržiavame podmienky malých alebo veľkých objemov výroby.

Naša historia, krok za krokom

Sme prvou talianskou spoločnosťou, ktorá sa začala svoju históriu výrobou vydutých dien vyrobených výlučne a len z nehrdzavejúcej ocele, aby vyhovovali potrebám mnohých spoločností na farmaceutickom a potravinárskom trhu – vymenovali sme aspoň niektoré – ktoré potrebujú, včera ako dnes, vyrobené predmety bez kontaminácie železitými látkami.

Podnik v číslach

Jeden sortiment,
nekonečné možnosti

Špecializujeme sa na nerezovú výrobu vydutých dien, kužeľových redukcií , pologoľovitých dien a rúr veľkých priemerov, hrubstenných rúr, prírubových rúr, polorúr a personalizované tvary v 3D. Od najbežnejších typov až po tie najkonkrétnejšie a najkomplexnejšie, vyvíjame jedinečné a na mieru vyrobené produkty, schopné uspokojiť akúkoľvek neštandardnú potrebu. V synergii so zákazníkom definujeme projekt na základe špecifických potrieb, interne vyrábame kompletne všetky trvalé a personalizované riešenia vo vlastnej réžii s vysokou mechanickou a estetickou presnosťou.

Náš sortiment výrobkov

Vypuklé dná
Kuželové redukcie
Nerezové rúry
Personalizované tvary 3D
Pozrite si celý sortiment

Riešenie pre každý sektor

Záruka bez kontaminácie železom bola len predpokladom, ktorý nám umožnil okamžite uspokojiť špecifické potreby niektorých  komoditných sektorov. Vrodená predispozícia  personalizácie, všestrannosť, „remeselný“ zmysel pre detail a precíznosť výroby, maximálne dodržanie mlčanlivosti dôverných informácií o dodávateľskom reťazci našich zákazníkov, certifikovaná kvalita celého výrobného procesu a samozrejme aplikácia špeciálnych povrchových úprav, umožňujú našej výrobe uspokojovať potreby stále meniacich sektorov, akými sú: farmaceutický a kozmetický, chemický, doprava, filtre, mliekarenský, vinársky, potravinársky, námornícky, kryogénny, energetický a ropný a plynárenský.

Pozrite si všetky aplikačné sektory

V neustálej expanzii

Spojením odborných znalostí a inovatívneho ducha sme už prispeli k podnikaniu významných spoločností v celej Európe, v Severnej Afrike a na Strednom východe. Každá nová medzinárodná zákazka  predstavuje pre nás príležitosť upevniť a rozšíriť know-how na trhu spracovania ocele.

   Taliansko   Polsko   Slovínsko   Španielsko   Česká republika   Rumúnsko- Švedsko   Francúzsko   Veľká Británia   Írsko   Švajciarsko   Belgicko   Grécko   Nemecko   Chovácko   Rusko 
   Taliansko   Polsko   Slovínsko   Španielsko   Česká republika   Rumúnsko- Švedsko   Francúzsko   Veľká Británia   Írsko   Švajciarsko   Belgicko   Grécko   Nemecko   Chovácko   Rusko 
   Sauská Arábia   Rakúsko   Maroko   Tunisko   Alžírsko   Egypt   Kuvajt   Bahrajn   Katar   Omán   Portugalsko   Slovensko   Nórsko   Fínsko   Dánsko   Estónsko   Lotyšsko   Litva   Holandsko 
   Sauská Arábia   Rakúsko   Maroko   Tunisko   Alžírsko   Egypt   Kuvajt   Bahrajn   Katar   Omán   Portugalsko   Slovensko   Nórsko   Fínsko   Dánsko   Estónsko   Lotyšsko   Litva   Holandsko 

Medzinárodná certifikácia

Certifikáciu systému kvaliy vydanej spoločnosťou TUV Italia, dodávame spolu so sériou týkajúcich sa technickej zhody a bezpečnosti výrobkov. Predovšetkým sme tiež oprávnení v momente dodávky vydutých dien pre tlakové nádrže, regulované predpismi PED 2014/68/EU, ASME VIII Div.1, AD2000-MERKBLATT W 0, UKCA, TDT aj nasledovným vydaním certifikátov pre montáže tlakových zariadení.

Služby, ktoré nás
robia jedinečnými

Kotaktujte nás


    * Označené políčka sú povinné